אודות סטודיו עיצובים

אודות סטודיו עיצובים

סטודיו עיצובים הוא הבית של כל כלי השיווק שלכם, בהתאמה לכל אמצעי המדיה הקיימים כיום. לסטודיו ניסיון עשיר של שנים רבות וידע מקצועי נרחב בכל סוגי התוצרים הגרפיים והפלטפורמות הקיימות בשוק.

בסטודיו עיצובים נסייע לכם להתאים את המוצרים הגרפיים הנדרשים לקידום העסק שלכם, ונבנה עבורכם את החומרים הגרפיים המתאימים עבור אסטרטגית השיווק והמכירות שלכם.

מתוך שנות ניסיון רבות ועבודה עם עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, יחד עם יצירתיות וייחודיות שאין כמוהן ובשילוב עם ידע עכשווי, עדכני ועשיר, ניצור עבורכם קו עיצובי אחיד לכל מוצרי השיווק שלכם, שמייצג את המסרים הערכיים של החברה, את המוצרים והשירותים שאתם מספקים ללקוחותיכם, ונייצר עבורכם מעטפת מושלמת ושלמה המציגה את החברה שלכם בצורה הטובה ביותר, עבור כל מטרה ובכל חזית.

  • ניסיון של שנים רבות
  • מקצועיות, עכשוויות, יצירתיות
  • חיסכון בחבילת מוצרים שלמה
  • חשיבה עסקית כוללת
  • הרבה לקוחות מרוצים
  • אמינות ועבודה שיתופית מהנה

אנחנו מתמחים ב: פרסום באינטרנט: בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, פרסום בפייסבוק , עיצוב באנרים לגוגל, עיצוב לדפוס, מיתוג גרפי מלא,  שיווק פרונטאלי, דיוור ישיר, חומרים שיווקיים, מודעות, ועוד

התקשרו אלינו, נשוחח על העסק שלכם, המטרות שלכם, הצרכים שלכם ובתוך זמן קצר תקבלו מאיתנו מעטפת מלאה של כל מוצרי המיתוג, הנראות והשיווק שלכם.

העיצוב הוא האלמנט הראשון אותו פוגש הלקוח הפוטנציאלי שלכם, והמקום הנעים בו שוהה הלקוח הקיים שלכם. חשוב מאוד לייצור עבור לקוחותיך הרגשת נעימות, באם זה דרך צבעים, צורות, תמונות ושילובים של יכולות עיצוביות טכניות. העיצוב מושך את המתבונן לרצות לשהות עוד באתר, לקרוא את הפלאייר, לצפות במודעה, להמשיך לבקר באתר ולקרוא את המסרים שלכם על המוצרים שלכם, מה שיוביל לרכישה. בנוסף לעיצוב המושך, העיצוב יכול לנתב את הקורא לקרוא תכנים מסוימים על ידי הדגשת כותרות, הוספת תמונות, יצירתיות ושילובים נכונים של עיצוב ותוכן. לכך דרושים מומחים כמונו, לנו הידע, היכולת, הניסיון והכישרון לכך.

חשוב לנו שתצאו מרוצים, אנחנו מאמינים בעבודה הרמונית, מדויקת, מותאמת לצרכי הלקוח שלנו ואנחנו באמת רוצים שתצליחו, לכן נשקיע את כל כולנו כדי לבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר, כי אנחנו עובדים למענכם ואיתכם.

התקשרו אלינו 050-5330820